Neden Carmix?

Hiç şüphesiz CARMIX, 4x4 yürüyüş özelliğine sahip, Kendinden Yüklemeli Beton Mikseri alanında bir numaradır. Bunun yanı sıra, azımsanmayacak bir deneyime sahiptir. Nerede olursa olsun uygun maliyetli ve aynı zamanda yüksek kalitede beton üretebilmek amacıyla tüm dünyaya en ideal çözümü sunmaktadır. Binlerce CARMIX'i Venedik'teki fabrikamızdan müşterilerimize ulaştırarak onların tüm beklentilerini başarılı bir şekilde karşılamaktayız.

Tıpkı diğer birçok şirketin başarı hikâyesi olduğu gibi bizim de efsanevi bir kuruluş hikayemiz vardır. Aslına bakılırsa CARMIX'in gücü CARMAN şirketinden gelmektedir ki bu şirket Altmışlı yılların başında tarım sektörüne hitap eden makinelerden ve askeri araçlardan topladığı parçaların ve aksamların montajlarını yaparak işe başlamıştır. Ortaya çıkan sonuç gerçek 4x4 mikserlerden biraz uzak olmakla birlikte yine de inşaat alanında hedef noktaya doğru şekilde beton dökme gibi önemli bir ihtiyacı karşılamak için yeterli olmuştur.

Image

Bu kullanımı kolay ve aynı zamanda uygun maliyetli ekipman, şehrin en dar sokaklarında ya da Pasifik'in ortalarında kaybolmuş uzak bir adada olduğu gibi en zorlu inşaat alanlarında bile betonu üretmek ve dökmek için tüm dünyaya ideal bir çözüm sunmaktadır. CARMIX, 4x4 Kendinden Yüklemeli Beton Mikseri ile aynı anlamı taşımaktadır. Çünkü CARMIX'in maksimum kalite ve benzersiz güvenirliği, beraberinde her daim süre gelen yeniliği getirmiştir. Bu sebeptendir ki Metalgalante, 300 derece dönebilen kazan, ön kabin, hidrolik kapanma kabiliyetine sahip kepçe, Joymix, elektronik kantar sistemi gibi özelliklere sahip "mikser-konsepti"ne her geçen gün bir yenilik katmaktadır ve diğer akılcı yeniliklerin hepsi CARMIX ile birlikte kazandırılmıştır.

Bizim amacımız müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek için her zaman bir adım daha öteye geçmektir. Amacımızı gerçekleştirmek için biz mühendisler olarak üreticilerimizi çok dikkatli seçip ürünlerimizi test ederek hizmete sunmaktayız. Ödülümüz ise, CARMIX ile iş birliği içinde olan 5 adaya yayılmış 121 farklı ülkedeki binlerce inşaat şirketi ve devlet kurumları tarafından aldığımız memnuniyet verici geri bildirimlerdir. Nerede, nasıl, ne şekilde olursa olsun CARMIX kullanımı kolay ve uygun maliyette beton üretimi için ideal bir çözüm sunar.

Image

Ürünlerimiz Hakkında

Bilgi Almak İçin

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
logo
Keresteciler San. Sit. 4. Cad. No: 39
Kahramankazan/Ankara
info [@] carmix.com.tr

Carmix Türkiye

carmix_16.jpg

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin